AUDITOR VE STROJÍRENSTVÍ (INTERNÍ PŘEDPISY)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Máte auditorské zkušenosti v oblasti řízení rizik? Hledáme člověka, který zajistí komplexní fungování procesů dodržování pravidel a směrnic uvnitř společnosti. Obsazujeme pozici AUDITOR VE STROJÍRENSTVÍ (INTERNÍ PŘEDPISY)!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • školit zaměstnance o dodržování interních předpisů
  • zajišťovat dodržování pravidel, směrnic a právních předpisů uvnitř společnosti
  • provádět interní audity a vnitřní kontroly včetně kontroly systému řízení bezpečnosti informací
  • monitorovat bezpečný přesun dat v komunikačních sítí

Co požadujeme?

  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání
  • praxi v oboru řízení rizik, auditu
  • povědomí o principech auditů rizikovosti a řízení rizik
  • angličtinu na komunikativní úrovni v psané i mluvené formě
  • školení zaměstnanců

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • 37,5 hodin pracovní doby týdně
  • dotované závodní stravování
  • podporu vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na pojištění
  • jazykové kurzy v pracovní době
  • firemní akce

  • Místo výkonu práce: Plzeň – město