ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK s AJ nebo NJ

Neaktivní nabídka

8000 - 11000 Kč

mzdové ohodnocení

Český Krumlov

Hledáte brigádu v podobě administrativní činnosti zaměřenou na kontrolu a zpracovávání dat v interním systému? Chtěli byste pracovat ve výrobní společnosti, kde budete využívat ke komunikaci angličtinu nebo němčinu? Pak hledáme právě Vás!! Výrobní společnost hledá nové kolegy do oddělení kvality na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK s AJ nebo NJ až 160 Kč/hod

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace se zahraničními klienty
  • zpracování a následné zadávání informací do PC
  • spolupráce s oddělením výroby a kvality
  • řešení reklamací
  • vytváření návodek pro další expedici
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni (komunikace se zahraničními odběrateli)
  • SŠ vzdělání
  • práci v MS Excel
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • práce na částečný úvazek
  • vhodné i pro studenty
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na dopravu
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Kaplice