ASISTENTKA LOGISTIKY

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

Jste člověk s technickým vzděláním, který se orientuje ve výkresové dokumentaci? Chcete zajímavou a různorodou práci, která zahrnuje komunikaci se zákazníky, flexibilitu a občasné využití Vašich technických znalostí? Pokud ano, tak nám rychle zašlete svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost přijme do svého týmu šikovnou kolegyně nebo šikovného kolegu na pozici: ASISTENT/KA LOGISTIKY (25-28.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Starost o obalové materiály po technické stránce
  • Komunikace s dodavateli obalových materiálů v případě reklamací
  • Občasná práce v programu AutoCAD (při určování zda je obal vhodný pro daný výrobek)
  • Spolupráce napříč společností - technických úsekem, logistikou, aj.
  • Reporting technickému manažerovi

Co požadujeme?

  • Dokončené SŠ vzdělání s technickým zaměřením - PODMÍNKOU
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenost s prací v programu 2D AutoCAD
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Pečlivost, týmového ducha a selský rozum

Co nabízíme?

  • Samostatnou a různorodou práci v mezinárodní výrobní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Bonusy, prémie
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Podpora při stravování
  • Příspěvek na životní připojištění
  • Profesní růst, školení, jazykové vzdělávání
  • Lokalita: Jihlava
  • Preferovaný nástup - Ihned