SOFTWAROVÝ TESTER (35-50 000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Vás manuální/automatizované testy a jejich příprava? Systémy GIT nebo SVN Vám nejsou cizí? Hledáme šikovnou posilu do českého testovacího týmu společnosti s dlouholetou tradicí v oblasti kritické infrastruktury, kde požíváme převážně operační systém Linux. Pokud jste odpověděli „ano“ na předešlé otázky, jste to právě Vy a toto je Vaše příležitost využít svých znalostí! Neváhejte, a ještě dnes mi zašlete své CV.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    • Převážně manuální testování dohledových a komunikačních systémů
    • Příprava, tvorba a úprava testovacích scénářů
    • Komunikace s vývojáři
    • Rozpoznávání scénářů, které by mohly být automatizovány

Co požadujeme?

    • Zkušenosti v oblasti testování
    • Alespoň teoretickou znalost jednoho z programovacích jazyků (Java, Groovy, Python)
    • Znalost základních příkazů SQL
    • Výhodou znalost softwaru Selenium
    • Zkušenost z telekomunikační oblasti výhodou

Co nabízíme?

    • 5 týdnů dovolené
    • Odměny za dosažené výsledky
    • Flexibilní pracovní doba
    • Možnost seberealizace a dalšího osobního rozvoje (např. příspěvek na výuku jazyků)
    • Příspěvek na stravovaní, zvýhodněné ceny mobilních služeb i pro rodinu a mnoho dalšího
    • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.