PROCESNÍ INŽENÝR/ LEAN SPECIALIST

mzdové ohodnocení

Vyškov

Jste kreativní typ člověka, který má představivost? Máte zkušenosti se zaváděním výrobních i logistických procesů v rámci štíhlé výroby? Umíte pracovat s technickou dokumentací a máte zkušenost i s jejím vytvořením? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Strojírenská společnost hledá novou krev do týmu, a to na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR/ LEAN SPECIALIST

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • kooperace v rámci zavádění nových výrobků
  • optimalizace výrobních procesů
  • technický support pro výrobu
  • spolupráce s oddělením kvality a konstrukce
  • optimalizace materiálových toků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • znalost Lean/Six Sigma a praxi se zaváděním prvků v rámci štíhlé výroby
  • práce v SAP systému a CAD SW 2D/ 3D
  • člověka, který umí pracovat v týmu

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí strojírenské společnosti
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní pojištění
  • teambuildingy
  • místo výkonu práce: Vyškovsko