ELEKTROMECHANIK

Neaktivní nabídka

od 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Máte zkušenosti v oboru elektrikáře a chcete pracovat ve stabilní společnosti s možností kariérního růstu? Máte platnou vyhlášku č.50/78§6 a vyšší? Umíte se orientovat v elektro dokumentaci a jste manuálně zruční? Pro stabilní nadnárodní společnost hledáme vhodného uchazeče na pozici Elektromechanik. Neváhejte a zašlete nám Vaše CV ještě dnes.

Pracovní náplň

  • Údržba a opravy technologických vybavení strojů
  • Montáž a seřizování elektrických zařízení
  • Odborné práce ve výrobě elektronických prvků a sestav
  • Vizuální diagnostika a sledování elektrozařízení

Co požadujeme?

  • Vyučení v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50/78§6
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Bonus za docházku
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dojíždění

  • Lokalita: Lovosice