Programátor PLC - zahraničí

Neaktivní nabídka

50000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete poznat daleké země a různorodé kultury? Máte znalosti v oblasti průmyslové automatizace a máte zájem se rozvíjet a učit novému? A nebojíte se komunikace v cizím jazyce? Pak neváhejte zaslat Váš životopis! Úspěšná společnost působící v oblasti programování průmyslové automatizace s nadšením uvítá do svého týmu novou posilu na pozici: PROGRAMÁTOR PLC - ZAHRANIČÍ (50-80.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Programování průmyslových aplikací
  • Servisní činnost
  • Cestování v rámci celého světa
  • Oživení robotů a pohonů
  • Tvorba HMI aplikací

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání strojní nebo elektro zaměření
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Výhodou zkušenosti se Siemens, Beckhoff apod.
  • Zkušenosti s uváděním strojů a linek do provozu
  • Vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Vlastní rozvržení pracovní doby
  • Příplatky k cestovním náhradám
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Služební notebook, mobilní telefon
  • Automobil i k soukromým účelům
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.