HR SPECIALISTA JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 27500 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Získal/a jste zkušenosti v oblasti lidských zdrojů, domluvíte se anglicky a chcete svoji kariéru budovat v silné mezinárodní společnosti? Jste akční, komunikativní osoba, která ráda věci organizuje? Pak je tato nabídka přesně pro VÁS! Významná expandující výrobní společnost hledá do svého kolektivu nového kolegu na pozici: HR SPECIALISTA JUNIOR

Pracovní náplň

  • Zajištění bezproblémového chodu recepce společnosti
  • Nábor nižších pracovních pozic
  • Telefonická a písemná komunikace s uchazeči o zaměstnání
  • Zajišťování letenek, ubytování a dalších služeb pro vedení
  • Objednávání kancelářských potřeb

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Pokročilou znalost anglického jazyka – denní komunikace
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zájem o oblast lidských zdrojů
  • Znalost MS Office

Co nabízíme?

  • Zajímavou pracovní příležitost v interním HR
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Kurzy anglického jazyka
  • Stravování zdarma
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: 15 min. od Plzně