HARDWARE DEVELOPER

Neaktivní nabídka

32000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Jsi absolvent a baví tě pracovat s HW? Hledáme vývojáře, který se nebojí mluvit anglicky a má zájem pracovat na unikátních projektech v našem R&D centru.

Pracovní náplň

  • Vývoj nových zařízení
  • Úprava již stávajících zařízení
  • Testování
  • Podpora nových produktů při zavedení do výroby
  • Spolupráce s ostatními vývojáři

Co požadujeme?

  • SŠ, nejlépe v oboru elektro
  • Podmínkou komunikativní úroveň anglického jazyka, výhodou znalost NJ
  • Velkou výhodou praxe v oboru

Co nabízíme?

  • Bonus po zkušební době 40.000 Kč
  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • Zajímavé projekty s Německem, Švýcarském, Čínou a Indií
  • Práci v moderně vybavené laboratoři
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba, možnost home office
  • Jazykové kurzy na pracovišti (AJ/NJ)
  • Systém Cafeterie až 6000 Kč/rok
  • Příspěvky na stravování, připojištění a mnoho dalších benefitů..
  • Lokalita pracoviště - Trutnov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.