FIRMWARE DEVELOPER

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Ovládáte programovací jazyk C/C++ a rádi byste se podíleli na zajímavých R&D projektech? Do našeho týmu hledáme embedded vývojáře, který má za sebou již nějaké zkušenosti a domluví se anglicky. Jsi to ty? Tak neváhej a zašli nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Vývoj embedded SW
  • Údržba stávajících řešení
  • Podíl na tvorbě konceptů a architektury nově vyvíjených zařízení
  • Spolupráce s ostatními vývojáři
  • Testování a následná technická dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, nejlépe elektro nebo IT
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Podmínkou praxe ve vývoji embedded zařízení
  • Zkušenosti s programováním mikrokontrolerů
  • Znalost jazyka C/C++, nebo Assembler
  • Výhodou znalost protokolů Profinet, IO-link

Co nabízíme?

  • Bonus po zkušební době 40.000 Kč
  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • Zajímavé projekty s Německem, Švýcarském, Čínou a Indií
  • Práci v moderně vybavené laboratoři
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba, možnost home office
  • Jazykové kurzy na pracovišti (AJ/NJ)
  • Systém Cafeterie až 6000 Kč/rok
  • Příspěvky na stravování, připojištění a mnoho dalších benefitů..
  • Lokalita pracoviště - Trutnov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.