IT SECURITY SPECIALIST

Neaktivní nabídka

45000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Bezpečnost nadevše! Proto hledáme do našeho týmu specialistu pro tuto oblast. Jsme menší tým, který ti poskytne ze začátku plnou podporu a nadále skvělou partu v našem bankovním prostředí. Hledáme kolegu, který se s námi bude starat o bezpečnostní standardy. Zašlete nám svoje CV a budeme se na Vás těšit.

Pracovní náplň

  • Bezpečnostní monitoring a implementace bezpečnostních standardů
  • Identifikace bezpečnostních rizik a návrh k jejich řešení
  • Kontrola bezpečnostních požadavků a jejich nastavení
  • Pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • Předchozí praxe (min. 2 roky)
  • Znalost normy z oblasti bezpečnosti informací ISO 27000
  • Znalosti bezpečnostních požadavků na počítačové sítě, operační systémy, databáze a informační systémy
  • Zájem o novinky v oblasti IT bezpečnosti
  • Anglický jazyk
  • Znalost některého z programovacích/skriptovacích jazyků - výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnu dovolené + sick days
  • Další osobní a odborný rozvoj
  • Zvýhodněné produkty
  • Kafeterie, Multisport kartička, stravenky, firemní akce, atd.
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.