SPRÁVCE SYSTÉMŮ LINUX S NJ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Do našeho týmu hledáme člověka, který má zkušenosti se správou systémů a databázemi, např. Oracle. Pokud máš komunikativní německý jazyk a máš chuť se rozvíjet v technologiích, tak nám pošli životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Správa systémů Linux a Windows
  • Instalace, nastavení a management výrobních a logistických systémů
  • Podpora uživatelům 1. a 2. úrovně supportu
  • Úzká spolupráce se zákazníkem přímo z výroby

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, nebo SŠ s adekvátní praxí
  • Středně pokročilý německý jazyk podmínkou, výhodou znalost AJ
  • Podmínkou zkušenosti se správou Linux a administrací MS
  • Řidičský průkaz sk. B a chuť na občasné cestování
  • Výhodou zkušenosti s XML, SQL, .NET

Co nabízíme?

  • Bonus po zkušební době 30.000 Kč
  • Stabilní zázemí
  • Možnost kariérního růstu a osobního rozvoje
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost home office
  • 5 týdnů dovolené, systém Cafeterie, příspěvky na stravování a připojištění a mnoho dalšího..
  • Místo výkonu - Trutnov/Frenštát p.R./Mohelnice/Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.