HR SPECIALISTA JUNIOR

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Jste kovaná v oblasti lidských zdrojů, domluvíte se anglicky a chcete svoji kariéru budovat v silné výrobní společnosti? Pak je tato nabídka přesně pro VÁS! Významná výrobní společnost hledá do svého kolektivu kolegyni na pozici: HR SPECIALISTA JUNIOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • příprava firemních akcí pro zaměstnance
  • vzdělávání zaměstnanců
  • podílení se na interním a externím marketingu
  • tvorba inzerátů na volné pracovní pozice
  • aktualizace a vkládání pozic na webové stránky společnosti
  • vkládání a aktualizování dat do firemního webu

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • základní praxi v oblasti HR
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • orientaci v zákoníku práce
  • flexibilitu, komunikativnost

Co nabízíme?

  • práci v lukrativní společnosti
  • 22 dní dovolené + každý rok 1 den navíc až do výše 25 dní
  • pružnou pracovní dobu (pevné jádro od 9:00 - 14:00 hod.)
  • finanční bonusy
  • příspěvek na dopravu a stravování
  • možnost kariérního růstu
  • jazykové kurzy
  • zázemí stabilní společnosti
  • odborné vzdělávání
  • firemní akce, teambuilding

  • místo výkonu práce: Velká Bíteš

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.