SPECIALISTA ODDĚLENÍ PRODEJE S AJ/NJ

Neaktivní nabídka

23000 - 28000 Kč

Mluvíte dobře anglicky nebo německy, chcete denně hovořit se zákazníky a působit na pozici, která nemůže ve firmě chybět? Baví Vás prodej, obchod a administrativa? Jste organizačně schopní, rychle se učíte a hledáte příležitost, jak získat zkušenosti v mezinárodní firmě? Napište! Máme nabídku, která se neodmítá. Mezinárodní výrobní firma, hledá absolventy na pozici SPECIALISTA ODDĚLENÍ PRODEJE S AJ/NJ

Pracovní náplň

  • Správa databáze, zákazníků a dat v SAPu
  • Příprava cenových nabídek
  • Spolupráce s kalkulanty a expedicí
  • Zákaznický servis pro zákazníky
  • Tvorba a aktualizace ceníku

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání v elektrotechnickém nebo ekonomickém zaměření
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Alespoň uživatelskou znalost práce na počítači
  • Ochotu se vzdělávat a učit se nové věci
  • Samostatnost, pečlivost, komunikativnost, týmového ducha

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Školení a jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování
  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí