PROJEKTOVÝ INŽENÝR s AJ

Neaktivní nabídka

38000 - 43000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Máte zkušenosti s projektovým řízením a hledáte změnu? Domluvíte se v anglickém jazyce? Staňte se součástí našeho týmu! Mezinárodní společnost s jedinečnou výrobou hledá do svých řad kolegu, který bude mít na starost koordinaci projektů od převzetí zakázky až po předání zákazníkovi! PROJEKTOVÝ INŽENÝR s AJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za vedení projektů v celém jeho průběhu
  • Sledování stavu i po dodání k zákazníkovi
  • Tvorba cenové kalkulace
  • Vyjednávání, specifikace se zákazníkem
  • Spolupráce napříč odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • Technické středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti z oblasti projektového řízení
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci na jedinečném produktu
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Přátelské pracovní prostředí

  • Lokalita: Přerovsko