SALES MANAGER - TISKOVÁ ŘEŠENÍ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Baví Vás IT technologie? Máte zájem se podílet na vzniku nového oddělení? Jste rozený obchodník, který dokáže prodat cokoliv? Orientuje se v IT infrastruktuře? Pak zašlete svůj životopis! Mezinárodní IT společnost hledá novou posilu do týmu, a to na pozici: SALES MANAGER - TISKOVÁ ŘEŠENÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • aktivní prodej nové technologie
  • vyhledávání a oslovování nových vhodných zákazníků v rámci ČR
  • realizace zakázky od A do Z
  • cenové vyjednávání
  • monitoring trhu a konkurenceschopnosti na něm

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • praxi alespoň 3 roky v prodeji ideálně IT produkty, nejlépe SW řešení
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • člověka s tahem na branku
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • přátelský kolektiv a zázemí v podobě moderních kanceláří
  • 23 dní dovolené
  • sickdays
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: Brno