ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ S AJ

Neaktivní nabídka

23000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte ekonomické nebo technické vzdělání a baví Vás obchod a prodej? Hledáte práci v mezinárodní, výrobní firmě s celosvětovou působností? Jste organizačně schopní a práce s daty je pro Vás zábava? Hledáme Vás! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Pardubickém kraji, hledá do svého týmu nové posily na pozici: ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Pracovní náplň

  • Zpracování zakázek od klientů v SAPu
  • Zákaznický servis pro klienty
  • Evidence poptávek a nabídek
  • Vypracování cenových nabídek z podkladů kalkulantů
  • Evidence klientů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny – denní kontakt se zákzaníky
  • Dobrou znalost práce na PC – MS Office, SAP
  • Ochotu učit se nové věci, samostatnost, pečlivost
  • Časovou flexibilitu a pro zákaznický přístup

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy a technická školení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na ubytování
  • Finanční prémie a bonusy

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí