PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR - JUNIOR

mzdové ohodnocení

Prostějov

Máte vzdělání technického směru a základní znalosti z oblasti průmyslového inženýrství. Domluvíte se anglicky a jste zapálen/a do získávání nových zkušeností? Pak jste to právě Vy, koho hledáme!! Významná společnost působící v oblasti strojírenství hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR - JUNIOR

Pracovní náplň

  • optimalizace a racionalizace pracovních cyklů
  • revize výkonových norem
  • analýza efektivního využívání strojních zařízení a lidských zdrojů
  • zpracování poptávkového dokumentu a kalkulací
  • podpora při interních a zákaznických auditech

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • základní znalosti z oblasti průmyslového inženýrství
  • praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • aktivní znalost AJ nebo NJ
  • znalost práce na PC (zejména MS Excel)
  • zapálení a aktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • aktivní využití jazyka v mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení včetně 13. mzdy
  • firemní notebook a mobilní telefon
  • dovolená nad rámec zákonných 4 týdnů
  • dotované firemní stravování
  • odborné i jazykové vzdělávání
  • další příspěvky pro oblast zdraví
  • pravidelné firemní akce a příjemná firemní kultura

  • Místo výkonu práce: Prostějovsko