PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR - SENIOR

Máte zkušenosti z výrobní společnosti na pozici Průmyslového inženýra? Hovoříte plynně anglickým jazykem a rádi byste uplatnili Vaše zkušenosti v perspektivní úspěšné společnosti? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost přijme do svého kolektivu novou posilu na pozici: PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR - SENIOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • analýza a optimalizace pracovních cyklů
  • stanovení výkonových norem
  • zlepšování efektivity využití strojních zařízení
  • zlepšování efektivity využití lidských zdrojů
  • podpora při zpracování zákaznických RFQ a interních kalkulací
  • aktivní podpora při interních a zákaznických auditech

Co požadujeme?

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • praxi v oblasti průmyslového inženýrství ve výrobní společnosti
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání u mezinárodní prosperující společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • flexibilní pracovní dobu
  • dovolenou nad rámec zákona
  • dotované stravování v prostorách společnosti
  • možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
  • zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
  • Přátelská atmosféra a moderní prostředí

    Místo výkonu práce je nejvhodnější pro kandidáty z Olomouce, Prostějova, Vyškova a okolí