TECHNICAL SALES REPRESENTATIVE JUNIOR Praha

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

Máte pocit, že jste rozenými obchodníky a chtěli byste se stát součástí společnosti s celosvětovou působností v oblasti inovací, výroby a prodeje špičkových mikroskopů, měřících přístojů a dalších produktů? Pokud Vám obor nic neříká, nezoufejte, první měsíc strávíte na produktovém školení v zahraničí, kde Vám vše důkladně vysvětlí. Důležitá je dobrá angličtina a chuť rozjet svoji kariéru právě zde. Mezinárodní společnost působící v oblasti průmyslové automatizace hledá posily do svého týmu na pozici: TECHNICAL SALES REPRESENTATIVE JUNIOR Praha (35-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Budete pečovat o stávající zákazníky a aktivně vyhledávat nové
  • 2 dny v týdnu si budete v příjemné moderní kanceláři v Praze vyměňovat zkušenosti s kolegy a domlouvat schůzky s klienty
  • Ostatní dny budete klienty navštěvovat, konzultovat jejich potřeby, navrhovat řešení, podmínky spolupráce a starat se o jejich maximální spokojenost
  • Pravidelně se budete účastnit školení v ČR i v zahraničí, aby žádná novinka neunikla Vám ani zákazníkům

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Pokročilou angličtinu – budete ji opravdu potřebovat
  • Zkušenosti s prodejem jsou vítány
  • Orientaci v některém z technických odvětví je výhodou, nikoli podmínkou
  • Řidičský průkaz

Co nabízíme?

  • Kvalitní úvodní zaškolení a soustavnou podporu
  • Šanci na skvělou kariéru s jasně stanovenými kritérii
  • Práci ve firmě, která má tradici a svých zaměstnanců si váží
  • 5 týdnů dovolené
  • Automobil i k soukromým účelům (PC a telefon jsou samozřejmostí)
  • Prodej produktů, na které budete hrdý
  • Místo výkonu práce: Praha 4
  • Nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)