VEDOUCÍ SUPPLY CHAIN s AJ nebo NJ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte zkušenosti s řízením zásob a jejich optimalizací z výrobní společnosti? Domluvíte se anglicky nebo německy s dodavateli? Máte zkušenosti s vedením lidí? Pak je tato pozice určena pávě Vám!! Rostoucí výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: VEDOUCÍ SUPPLY CHAIN s AJ nebo NJ okr. ČB (30-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za cca 10-členný tým
  • řešení naskladnění a vyskladnění zboží
  • kontrola příchozího zboží
  • koordinace logistiky
  • komunikace s dodavateli a zákazníky
  • objednávka obalových materiálů

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • vůdčí schopnosti, proaktivní přístup, organizační dovednosti
  • ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (ranní, odpolední)

Co nabízíme?

  • možnost dalšího profesního růstu
  • stravenky
  • týden dovolené navíc
  • 13. a 14. mzdu
  • nástup možný IHNED nebo dle domluvy
  • místo výkonu práce poblíž Kaplice