PERSONALISTA JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 27500 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Máš alespoň krátkou zkušenost z personalistiky/náboru zaměstnanců a domluvíš se anglicky? Bavilo by tě stát se pravou rukou HR Generalisty a zajišťovat nábor, objednávat letenky, ubytování, taxíky a vítat důležité zahraniční návštěvy ve společnosti? Hledáme člověka, který chce budovat kariéru v HR! Nabízíme skvělou příležitost získat zkušenosti v moderní zahraniční společnosti na pozici PERSONALISTA JUNIOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Nábor zaměstnanců
  • Podpora HR oddělení
  • Zajišťování letenek, ubytování, taxi
  • Objednávání kancelářských potřeb, vydávání pracovních oděvů
  • Péče o důležité zahraniční návštěvy
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativní angličtinu
  • Praxi v HR velkou výhodou
  • Znalost MS Office
  • Zájem o vzdělávání se a růst v HR
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Jazykové kurzy v pracovní době
  • Nápoje a obědy každý den zdarma
  • Příspěvek na dopravu dle vzdálenosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Místo výkonu práce: 15 min. od Plzně