KONSTRUKTÉR SE ZNALOSTÍ ANGLICKÉHO JAZYKA

mzdové ohodnocení

Břeclav

Vystudoval jste střední nebo vysokou školu technického směru? Umíte pracovat s 3D konstrukčními programy? Chcete se podílet na úspěchu mezinárodní společnosti? Pak nás neváhejte kontaktovat! Úspěšná strojírenská společnost hledá šikovného kolegu/kolegyni na pozici: KONSTRUKTÉR SE ZNALOSTÍ ANGLICKÉHO JAZYKA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Podpora vývoje součástí a systémů pohyblivých schodů
  • Technický návrh, výpočet a příprava listů strojní techniky
  • Vypracovávání technických řešení
  • Definování oblastí pro redukci nákladů ve výrobě
  • Spolupráce na projektech pro zlepšování procesů

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání technického zaměření
  • Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Praxi v oblasti 2D a 3D programování
  • Proaktivní přístup k projektům
  • Odpovědnost za plnění termínů

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Další vzdělávání v oblasti konstrukce

  • Místo pracoviště: Břeclavsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.