NÁKUPČÍ – OBALOVÝ MATERIÁL

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte zkušenosti s nákupem v rámci výrobní společnosti? Umíte prosadit svůj názor, budíte přirozený respekt a jste týmový hráč? Jste dobří vyjednávači a bez problému se dokážete s každým domluvit? Ovládáte angličtinu na pokročilé úrovni a jste zvyklí ho využívat? Jestli odpovídáte ANO, potom Vám tuto pracovní příležitost rádi představíme, ozvěte se nám! Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici: NÁKUPČÍ – OBALOVÝ MATERIÁL

Pracovní náplň

  • zajištění nákupu obalového materiálu a surovin
  • optimalizace nákladů, hodnocení nabídek
  • komunikace a spolupráce s dodavateli (i v AJ)
  • spolupráce s centrálním nákupem a vedoucím nákupu
  • zpracování reportů, analýza trhu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, technické obory VÝHODOU
  • praxi na pozici Nákupčí alespoň 1 rok
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • výborné komunikační dovednosti, samostatnost, logické uvažování
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • finanční ohodnocení dle zkušeností + bonusy
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • závodní stravování, příspěvek na dojíždění
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj (okres Litoměřice)