SPECIALISTA KONSTRUKCE

Neaktivní nabídka

34000 - 38000 Kč

Chcete uplatnit své dosavadní zkušenosti? Baví Vás práce v konstrukčních programech? ANO? Zašlete mi Váš životopis! Strojírenská společnost hledá parťáka na pozici: SPECIALISTA KONSTRUKCE (34 – 38.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Spolupráce na realizaci zajímavých projektů
  • Zapracování požadavků od klientů do konstrukční dokumentace
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Tvorba podkladů v konstrukčních programech
  • Komunikace s kolegy

Co požadujeme?

  • Strojírenské vzdělání
  • Praxi v oblasti konstrukce
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Znalost konstrukčních programů
  • Samostatnost

Co nabízíme?

  • Uplatnění dosavadních znalostí a možnost jejich rozšíření
  • Pružnou pracovní dobu, možnost nadpracovat hodiny
  • Týden dovolené navíc
  • Vzdělávací kurzy
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Třebíčsko