TECHNICKÝ REFERENT NÁKUPU

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte technické znalosti a baví Vás nakupování náhradních dílů? Pokud ano, jste vhodný kandidát a zbývá už jen poslat Váš životopis. Výrobce elektromotorů a stíracích souprav pro automobily hledá kolegu na pozici: TECHNICKÝ REFERENT NÁKUPU (28-32.000 Kč)

Pracovní náplň

    • Tvorba objednávek v systému SAP
    • Komunikace s dodavateli, nákup náhradních dílů
    • Dodání dílů ve stanoveném termínu
    • Zadávání dílů do informačního systému
    • Vedení a zásobování výroby nástrojů
    • Správa malého vozového parku

Co požadujeme?

    • SOŠ/SŠ technického směru
    • znalost SAP výhodou
    • analytické a technické myšlení
    • zkušenost s nákupem dílů do výroby
    • čtení technických výkresů
    • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

    • práci v oblasti údržby bez běžného stereotypu
    • vzdělávaní v oblasti automotive
    • platové ohodnocení s motivační složkou
    • profesní a jazykové školení
    • stravenky - obědy přímo v místě pracoviště
    • bonusový týden dovolené navíc
    • po zapracování měsíční příspěvek na pojištění 1000 Kč