VEDOUCÍ ÚDRŽBY – AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Náchod

Máte bohaté zkušenosti v oblasti údržby strojů a dokážete vést a motivovat podřízené? Bez problémů se orientujete v technické dokumentaci a komunikujete v angličtině? Jste samostatná osobnost s velmi dobrými organizačními schopnosti a láká Vás automotive? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Náchod, hledá do svých řad kandidáta na pozici VEDOUCÍ ÚDRŽBY – AUTOMOTIVE.

Pracovní náplň

  • Řízení oddělení údržby strojů
  • Odpovědnost za nákladovost a sledování rozpočtů
  • Zajištění dodávek náhradních dílů a servisu
  • Správa strojního vybavení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxi v oblasti údržby a vedení lidí
  • Znalost technické dokumentace
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce je v okrese Náchod