VEDOUCÍ ÚDRŽBY STROJŮ

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Náchod

Máte vzdělání technického zaměření a bohaté zkušenosti v oblasti údržby strojů? Komunikujete v anglickém jazyce a měl jste možnost vést podřízené? Láká Vás segment automotive a je pro Vás výzvou přijmout odpovědnost za oddělení údržby strojů? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Náchod, hledá do svých řad kandidáta na pozici VEDOUCÍ ÚDRŽBY STROJŮ.

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za oddělení údržby strojů
  • Organizace dodávek náhradních dílů a servisu
  • Zajištění údržby strojního vybavení
  • Odpovědnost za sledování nákladovosti oddělení
  • Zajištění dodržování předpisů

Co požadujeme?

  • SŠ technického zaměření
  • Komunikativní znalost anglického jazya
  • Zkušenosti v oblasti údržby
  • Zkušenosti s vedením podřízených
  • Orientaci v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Firemní akce
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce je v okrese Náchod