VEDOUCÍ TÝMU V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte praxi ve výrobní automotive společnosti a zkušenosti s vedením lidí? Považujete se za člověka s přirozenou autoritou? Hledáte práci v Ostravě? Pak reagujte na náš inzerát! Mezinárodní výrobní společnost v současnosti obsazuje pozici: VEDOUCÍ TÝMU V AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • Vedení pracovního týmu o velikosti 10 -15 zaměstnanců
  • Korigování výrobního procesu a zaměstnanců v rámci výrobní linky
  • Odstraňování nedostatků ve výrobním procesu
  • Tvorba pracovní dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi ve výrobní automotive společnosti podmínkou
  • Zkušenosti s přímým řízením lidí
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • Měsíční a roční bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Odborné vzdělávání
  • Stravenky
  • Nástup možný IHNED

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!