REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Jsi komunikativní a chceš pracovat ve výrobní společnosti? Umíš perfektně anglicky a chceš se posouvat pořád výš? Tak hledáme právě tebe !!!

Pracovní náplň

  • Vyřizování objednávek
  • Zajištění zákaznické spokojenosti
  • Vyřizování e-mailové a telefonické komunikace
  • Aktivní spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Znalost MS Office (Excel)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Komunikativní osobnost odolná vůči stresu

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti s možností seberealizace a odborného růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Penzijní a životní pojištění
  • 13. a 14. plat

  • Lokalita: Teplice