PROCESNÍ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte zkušenosti s řízením a zlepšováním technologických postupů výroby mechanických součástí? Umíte se domluvit anglicky? Chcete uplatnit své dosavadní zkušenosti v novém prostředí? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis! Úspěšná nadnárodní společnost hledá vhodného kandidáta pro pozici: PROCESNÍ INŽENÝR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Definování, zavádění a optimalizace výrobních procesů a technologie
  • Technická podpora výroby a údržby
  • Příprava "layoutů" výrobních linek, tvorba výrobních instrukcí a předpisů
  • Přímý kontakt s dodavatelskými firmami
  • Příprava auditů

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo lépe vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Praxi na pozici procesního inženýra alespoň 2 roky
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na vydatné obědy

  • místo výkonu práce: Valašsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!