BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER - PRINTING

Máte rádi výzvy? Chcete se podílet na rozvoji businessu unikátního produktu v zahraničí? Jedna z nejvýznamnějších IT firem specializujících se na tisková řešení hledá nového parťáka na pozici: BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER - PRINTING

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • na začátek budování obchodní strategie a mapování trhu
  • prodej speciálních tiskových hlav - vždy ušité zákazníkovi na míru
  • kooperace s technickým supportem a lokálními pobočkami
  • cestování v rámci svěřeného regionu (střední a východní Evropa)
  • administrativa (nabídky, prezentace, technická řešení, smlouvy, objednávky)
  • reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • chuť budovat a rozvíjet obchodní strategii v regionu střední a východní Evropy
  • zkušenosti s business developmentem
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • technické myšlení
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení (KPI dle dohody s nadřízeným)
  • služební automobil i pro soukromé účely (typ vozidla dle dohody)
  • týden dovolené navíc
  • mobilní telefon, notebook
  • stravenky 100 Kč
  • možnost seberealizace a volnost
  • kancelářské zázemí: Praha nebo Brno + možnost home office