MECHANICKÝ KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Považujete se za opravdu dobrého konstruktéra, ale za svou kvalitní práci se cítíte podhodnocen? Nebo prostě přemýšlíte o změně a hledáte zajímavou výzvu? Umíte se dorozumět anglicky? Pak se nám neváhejte ozvat pro více informací! Mezinárodní společnost hledá náhradu za svého kolegu, jenž odchází do důchodu, na pozici: MECHANICKÝ KONSTRUKTÉR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Návrhy dílů a kompletní vývoj výrobků po mechanické stránce
  • Provádění designové studie, vytváření maket, kontrolování a ověřování konstrukce prototypů
  • Tvorba a úprava technické dokumentace
  • Občasné cestování, když je potřeba prozkoumat, identifikovat a vyřešit problém u zákazníka

Co požadujeme?

  • Dokončené středoškolské, avšak lépe vysokoškolské, vzdělání technického směru
  • Alespoň krátkou praxi v konstrukčním oddělení výrobní společnosti
  • Anglický jazyk - mírně pokročilá úroveň a výš
  • Dobré znalosti CAD systémů, výhodou je pak znalost CREO
  • Proaktivnost, schopnost týmové spolupráce

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Velice zajímavé finanční ohodnocení
  • Mnoho firemních benefitů zpříjemňujících práci
  • Možnost uplatnění svých nápadů a myšlenek
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Novojičínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!