OBCHODNÍK S AJ - ŠANCE PRO ABSOLVENTY!!!

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete rozjet svoji kariéru ve velkém a stát se součástí prestižní společnosti, která má klienty po celém světě? Domluvíte se bez problémů anglicky? Láká vás obchodní činnost? Pokud ano, pak nepromarněte svoji šanci a zašlete svůj životopis hned teď! Úspěšná překladatelská společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu kolegu na pozici: OBCHODNÍK S AJ - ŠANCE PRO ABSOLVENTY!!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vyhledávání nových zákazníků a rozvíjení vztahů se stávajícími
  • prezentace nabídky služeb novým zákazníkům
  • sledování potřeb trhu a konkurence
  • realizace obchodních zakázek
  • konzultace a podpora zákazníků
  • administrativní činnost

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost
  • ochotu cestovat a vzdělávat se
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • služební automobil
  • motivující odměňování
  • jazykové kurzy
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • slevy na firemní produkty
  • narozeninové finanční odměny

  • místo výkonu práce: Brno