JUNIOR JAVASCRIPT DEVELOPER (35-50 000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chceš se stát programátorským profíkem a zapadnout do prima týmu fungujícího na principu DevOps? Máš zkušenosti s programováním v JavaScript a chceš je uplatnit u vývoje pro test automation?

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • participace na vývoji softwaru
  • vývoj testů pro automatizované testování softwaru
  • vývoj dalších podpůrných aplikací
  • vývoj a údržba instalačních balíčků

Co požadujeme?

  • znalost jazyku JavaScript (případně C# nebo Java)
  • zkušenosti s aplikačním vývojem nebo vývojem automatizovaných testů
  • rozvinuté logické a analytické myšlení
  • smysl pro detail a týmový duch

Co nabízíme?

  • 13. a 14. plat
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • firemní vzdělávání (např. jazykové)
  • neformální prostředí - kulečník v kanceláři

  • Místo výkonu práce: Praha - Nové Butovice