INŽENÝR KVALITY

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte zkušenost v oblasti kvality a domluvíte se bez problému anglicky? Pak nám zašlete svůj životopis! Výrobní společnost hledá posilu na pozici: INŽENÝR KVALITY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vyhodnocování výrobních operací a evidence neshodných produktů
  • Zajišťování nápravných opatření
  • Komunikace s dodavateli i zákazníky
  • Řešení reklamací a realizace auditů ISO 9001
  • Komunikace napříč společností v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oblasti kvality nebo v technickém zaměření výhodou
  • Zkušenosti z oblasti kvality a znalost nástrojů kvality
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Samostatnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Možnost kariérního růstu ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Roční bonus a měsíční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování, penzijní připojištění, volnočasové aktivity a další benefity

  • Místo výkonu práce - Valašské Meziříčí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!