NÁKUPČÍ SW/HW s AJ Praha

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s nákupem v oblasti IT a telekomunikací? Angličtinu máte na perfektní úrovni? Chcete se stát součástí nákupu nejen tuzemských, ale i nadnárodních projektů? Pak hledáme právě Vás!! Mezinárodní rostoucí společnost hledá posilu do svého nákupního týmu na pozici: NÁKUPČÍ SW/HW s AJ Praha (60-80.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • strategický nákup SW/HW a telekomunikačních služeb
  • analýza trhu pro dané komodity
  • výběrová řízení na dodavatele, vyjednávání cen, smluvních podmínek
  • v rámci IT nákup zejména SW aplikací, licencí, služeb IT konzultantů a vývojářů aj.
  • úzká spolupráce s pobočkami společnosti po ČR
  • implementace nastavených procesů
  • spolupráce s oddělením nákupu IT působícím na centrále v zahraničí
  • podílení se na vybraných zahraničních projektech
  • reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost anglického jazyku
  • víceleté zkušenosti s nákupem v oblasti IT
  • zkušenosti se systémem SAP výhodou
  • komunikativnost, vyjednávací schopnosti, samostatnost
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič (ochotu cestovat)

Co nabízíme?

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • roční odměny
  • možnost občasné práce z home office
  • 5 týdnu dovolené
  • sick days
  • stravenky
  • příspěvek na vzdělání
  • jazykové kurzy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5