FINANČNÍ ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

33000 - 35000 Kč

Hledáte zaměstnání v oblasti účetnictví na Berounsku? Ovládáte účetní procesy a domluvíte se anglicky? Rád/a byste se časem posunul/a na vedoucí pozici? Tak využijte tuto jedinečnou příležitost a pošlete nám svůj životopis. Obsazujeme pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • Fakturace a přefakturace
  • Podílení se na zpracování účetní závěrky
  • Řízení účtů pohledávek, vystavování upomínek
  • Aktualizace účtů závazků a úhrada faktur
  • Zpracování statistických hlášení a reportů
  • Komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Komunikativní angličtinu
  • Znalost MS Office a účetních programů

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost reálného profesního růstu v rámci oddělení
  • Notebook a služební telefon i pro soukromé účely
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost občasné práce z domova

  • Místo výkonu práce: Berounsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.