KONSTRUKTÉR S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Hledáte kreativní a samostatnou práci na trutnovsku? Máte zkušenosti na pozici konstruktéra a ovládáte 2D/3D programy? Komunikujete plynule v anglickém jazyce? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu konstruktérů nového kolegu či kolegyni na pozici KONSTRUKTÉR S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • příprava a tvorba technické dokumentace
  • kontrola a ověření výrobních postupů
  • tvorba konstrukčních změn stávajících i nových produktů
  • spolupráce na dalších projektech

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání podmínkou
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • zkušenosti v konstrukci
  • znalost CAD programu výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativnost a inovativnost

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • závodní stravování
  • příspěvky na penzijní a životní připojištění
  • jazykové kurzy
  • zvýhodněné ceny na firemní výrobky

  • místo výkonu práce: okres Trutnov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.