MISTR VÝROBY

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte praxi ve výrobní společnosti a dokážete koordinovat a organizovat zaměstnance? Chcete uplatnit své zkušenosti a stát se součástí prosperující firmy? Hledáte novou příležitost či profesní výzvu? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Úspěšná výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: MISTR VÝROBY

Pracovní náplň

  • Koordinace výrobních procesů
  • Vedení týmu pracovníků
  • Řešení neshod ve výrobě
  • Práce v nepřetržitém provozu
  • Komunikace a spolupráce s ostatními zaměstnanci

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici (pouze výhodou)
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Zručnost a zodpovědnost
  • Analytické myšlení a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Finanční bonusy a prémie
  • Zázemí rostoucí společnosti
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvky na stravování
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Jihlavsko