MANAŽER PROJEKTŮ - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máš zájem se rozvíjet v zavedené společnosti? Rád by si využil angličtinu a znalost automotive průmyslu pro tebe není překážkou? Pošli svůj životopis ještě dnes, rádi bychom tě poznali co nejdřív! Proč? Protože hledáme šikovného kolegu nebo kolegyňku na pracovní pozici: MAŽER PROJEKTŮ - AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • Řízení projektů nových výrob
  • Implementace zákaznických představ o výrobku
  • Nastavení harmonogramu projektu a jeho následné dodržení
  • Interní spolupráce s různými odděleními
  • Sledování finančních nákladů na projektech
  • Sdílení informací a pravidelný reporting nadřízeným

Co požadujeme?

  • Ukončenou SŠ/VŠ technického směru
  • Prokazatelnou praxi v automotive průmyslu
  • Velmi dobrou angličtinu, kterou budete denně využívat
  • Zkušenosti s náběhem nových výrob
  • Schopnost dobře organizovat čas sobě a ostatním

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Zajímavý benefitní program

  • Místo výkonu práce: okres Praha - východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.