SKLADNÍK S VZV

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-západ

Máte zkušenosti ve skladu? Rádi byste pracovali na jednu směnu? Jste spolehlivý a manuálně zručný člověk? Vlastníte průkaz na vysokozdvižný vozík? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis ještě dnes! Pro mezinárodní společnost hledáme uchazeče na pozici SKLADNÍK S VZV.

Pracovní náplň

  • příjem a kontrola zboží
  • vykládka a nakládka zásilek
  • vychystání materiálu k výrobním zakázkám
  • rozvoz materiálu po výrobě
  • vedení skladové dokumentace

Co požadujeme?

  • SOU vzdělání
  • platný průkaz VZV
  • praxi v oblasti skladu a expedice
  • samostatnost, zodpovědnost a fyzickou zdatnost
  • znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • práci v jednosměnném provozu
  • 2 dny dovolené navíc
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na sport, zdraví a volný čas ve výši 12.000 Kč ročně
  • penzijní připojištění