KOORDINÁTOR PROJEKTŮ

Pracujete v projektovém managementu? Je Vám blízké prostředí automotive? Chcete aktivně využívat angličtinu v komunikaci s celým světem? Skvělé! Zrovna Vás právě hledáme na pracovní místo: KOORDINÁTOR PROJEKTŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • koordinování a hlídání projektů včetně termínů
  • organizování a plánování jednotlivých fází
  • řešení technických oblastí a jejich konzultování
  • podílení se na testovacích procesech
  • velmi blízká spolupráce s dalšími oddděleními
  • neustálá komunikace s centrálou i partnery

Co požadujeme?

  • minimálně SŠ technické vzdělání
  • prokazatelnou praxi se řízením projektů
  • zkušenost z automotive prostředí
  • středně pokročilou úroveň angličtiny
  • dobré plánovací a organizační schopnosti
  • chuť k práci, týmového ducha, kreativitu

Co nabízíme?

  • dynamickou a zajimavou práci
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • pohodový přátelský kolektiv
  • podporu profesního rozvoje
  • zajištěné firemní stravování

  • místo výkonu práce: blízké okolí Hodonína