PROJEKTOVÝ INŽENÝR

Máte strojírenské vzdělání a aktivní němčinu nebo angličtinu? Baví vás práce na dílčí organizaci projektů? Chcete se realizovat v mezinárodní společnosti, kde můžete pracovat na zakázkách pro klienty z celého světa a dál růst? Pak zašlete svůj životopis! Významná výrobní společnost hledá právě vás!

Pracovní náplň

  • realizace projektů – ať už jednotlivých částí nebo celého projektu
  • tvorba kalkulací
  • komunikace se zákazníky a centrálou – především v NJ nebo AJ
  • organizace výrobního střediska

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • znalost německého jazyka na vysoké úrovni (popř. anglického jazyka)
  • zkušenosti s vedením týmu
  • perfektní orientace v technické dokumentaci
  • znalost procesů ve strojírenství

Co nabízíme?

  • motivující mzdové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • možnost jazykových kurzů a dalšího odborného vzdělávání
  • systém firemních benefitů
  • příspěvek na dopravu

  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj