OBCHODNÍ MANAŽER - ZEMĚDĚLSKÉ INVESTICE

mzdové ohodnocení

Tábor

Máte kladný vztah k zemědělství a lákají vás rusky mluvící země? Chcete využít ruský jazyk na denní bázi? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní firma hledá novou posilu do týmu na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER - ZEMĚDĚLSKÉ INVESTICE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení obchodních jednání s distributory a zákazníky
  • akvizice zákazníků, péče o stávající
  • dohled a podpora při realizaci zakázek
  • kooperace s ostatními odděleními firmy
  • účast na veletrzích
  • řádné tří týdenní zaškolení v terénu
  • cestování do rusky mluvících zemí cca 1x měsíčně

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v zahraničním obchodu
  • ruský jazyk na středně pokročilé úrovni (denní využití)
  • anglický/německý jazyk na středně pokročilé úrovni - výhodou!
  • kladný vztah k zemědělství
  • řidičský průkaz sk. B (ochotu cestovat)

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení (u provizí není strop)
  • 25 dní dovolené
  • služební auto - pro soukromé užívání po zkušební době
  • notebook, telefon
  • možnost profesního růstu
  • bonusy a prémie
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na stravování/stravenky

  • místo výkonu práce: Jistebnice