BEZPEČNOSTNÍ TECHNIK

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Jste zkušený v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany? Máte chuť věnovat se oblasti BOZP naplno u mezinárodní společnosti působící v automotive? Pak neváhejte a zašlete nám svůj aktuální životopis! Mezinárodní společnost hledá kolegu do svého týmu na pozici: BEZPEČNOSTNÍ TECHNIK (35 - 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Realizace preventivních kontrol BOZP a PO
  • Vyhodnocení a analýza rizik BOZP
  • Vedení evidence a plánu revizí k zařízením v závodě
  • Tvorba revizí požární dokumentace
  • Samostatné šetření pracovních úrazů
  • Sledování vývoje legislativy a zpracování změn do směrnic
  • Dohled nad audity dle IATF 16949
  • Jednání s kontrolními orgány

Co požadujeme?

  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Znalosti legislativy v oblasti BOZP a PO
  • Znalosti norem IATF 16949
  • Praxi v oblasti metod identifikace, posuzovaní a hodnocení rizik
  • Německý/anglický jazyk – velkou výhodou
  • Práce v programu MS Office
  • Pečlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Motivující mzdu a benefity
  • Příspěvek na stavování
  • Možnost příspěvku na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Práci pro úspěšnou mezinárodní společnost
  • Možnost kariérního růstu

  • místo výkonu práce: okres Český Krumlov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.