KOORDINÁTOR DODÁVEK DŘEVNÍCH SUROVIN/RECYKLÁTŮ

mzdové ohodnocení

Jihlava

Pohybujete se v oblasti nákupu, logistiky, dopravě či obchodě? Baví Vás administrativa a legislativní záležitosti? Ovládáte NJ a občasné službky do Německa vnímáte jako příjemné zpestření? Zašlete nám váš životopis! Prestižní nadnárodní společnost na Jihlavsku, příjme do svého nákupního týmu zkušeného kolegu/kolegyni na pozici: KOORDINÁTOR DODÁVEK DŘEVNÍCH SUROVIN/RECYKLÁTŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • administrativní koordinace dodávek - Rakousko, Německo (dřevní suroviny, odpady, recykláty)
  • zodpovědnost za průvodní doklady, kontrola dodacích listů
  • spolupráce s dodavateli, komunikace s úřady a institucemi v Německu, Rakousku, ČR
  • reklamace dodávek, fakturace (materiál, doprava)
  • reporting
  • služební cesty do Německa (cca 1x za měsíc)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • německý jazyk na pokročilé úrovni (denní využití), znalost AJ výhodou
  • zkušenosti na obdobné pozici - nákup, logistika, administrativa (praxi v odpadovém hospodářství výhodou)
  • pečlivost, samostatnost, kladný vztah k životnímu prostředí
  • řidičský průkaz sk.B, ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • spolupráce s profesionály
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • bonusový systém
  • vysoce dotované závodní stravování
  • docházkový bonus
  • sick day
  • jazykové kurzy, osobní rozvoj
  • slevy na firemní výrobky

  • místo výkonu práce: Jihlava