PERSONÁLNÍ KONZULTANT – HRADEC KRÁLOVÉ

Neaktivní nabídka

20000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Baví Vás komunikace s lidmi a chcete se pohybovat v oblasti externí personalistiky? Láká Vás pracovat na různorodých pracovních pozicích pro naše klienty, rozšířit si obzory a získat přehled o trhu práce? Chcete se stát součástí našeho týmu v Hradci Králové a podílet se na vyhledávání vhodných kandidátů zejména v oblasti strojírenství, automotive a elektra?

Pracovní náplň

  • Vyhledávání a oslovování kandidátů dle požadavků klienta
  • Aktivní komunikace s firmami a vedení pohovorů s uchazeči
  • Práce s externími databázemi a interním systémem
  • Tvorba a export inzerce na zadané pozice
  • Účast na pohovorech u našich klientů
  • Reporting a příslušná administrativa

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka – výhodou
  • Zkušenosti s náborem výhodou
  • Velmi dobré komunikativní a organizační schopnosti
  • Samostatnost, příjemné vystupování a ochotu učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti a přátelský kolektiv
  • Motivující finanční ohodnocení (fix + prémie)
  • Příspěvek na stravování formou stravenek
  • Telefon i k soukromému užití
  • Možnost čerpání Sick days
  • Cafeterie a firemní akce
  • Pozici vhodnou i pro absolventy

  • Místo výkonu práce je v Hradci Králové