SENIOR DWH/BI SPECIALIST

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

SQL, ETL procesy, datawarehouse, BI, Dataminig …. Je to Váš šálek kávy? Možná jste to Vy, koho hledáme do týmu specialistů. Čeká Vás bankovní prostředí, hodně dat a reportů ale navíc k tomu velmi podpůrné zázemí. Máte zkušenosti z podobné oblasti? V tom případě neváhejte a přijďte k nám na ten šálek kávy.

Pracovní náplň

  • Analýza požadavků a potřeb pro reporting
  • Tvorba reportů
  • Správa finančních aplikací
  • Správa, rozvoj a provoz datového skladu
  • Účast na velkých projektech

Co požadujeme?

  • Znalost principů ETL, DWH nebo BI
  • Pokročilá zkušenost s SQL
  • Zkušenosti se analýzou potřeb interního zákazníka
  • Předchozí praxi z finančního prostředí výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnu dovolené + sick days
  • Další osobní a odborný rozvoj
  • Zvýhodněné produkty
  • Kafeterie, Multisport kartička, stravenky, firemní akce, atd.
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.