BACK OFFICE + MARKETING

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte rádi výzvy? Jste zodpovědná osoba, která ovládá time management? Baví Vás administrativa a marketing a chcete se věnovat obou odvětvím? Domluvíte se anglicky? Pokud je Vaše odpověď ANO, neváhejte mi zaslat svůj životopis! Brněnská společnost hledá nového parťáka do týmu na pozici: BACK OFFICE + MARKETING

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    OFFICE
  • vyřizování pošty a obchodní korespondence
  • vystavování objednávek
  • organizace schůzek generálnímu řediteli (přijímání návštěv, zajišťování překladů a tlumočení )
  • zajištění dopravy a ubytování pro zahraniční kolegy
  • příprava porad a mezinárodních meetingů

    MARKETING
  • plánování a realizace marketingových akcí (inzerce, billboardy, aj.)
  • komunikace s realitními kancelářemi
  • evidence přijatých poptávek
  • evidence prohlídek pronajatých prostorů
  • marketingová propagace společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v administrativě i marketingu
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost MS Office
  • flexibilního člověka ochotného cestovat

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci a moderní kanceláře
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • pružnou pracovní dobu
  • mobil a notebook pro soukromé účely
  • občerstvení na pracovišti
  • využití jazykových kurzů
  • nástup ideálně IHNED
  • místo výkonu práce: Brno